Ana Sayfa   Baba Sayfa   Hakkımda   Sözler   Eğlence   Beşiktaş   Sizin Sayfanız   Ziyaret Edenler  İlginç Resimler  Türkiyem
                                   

TÜRKİYENİN EN FARKLI RADYO MÜZİK İSTASYONU 87.5 DELTA FM


 


KAFANIZI ŞİŞİREN AMA PATLATMAYAN, KAFANIZI ÜTÜLEYEN AMA ÇİFT ÜTÜ YAPMAYAN NUR09, SİVRİ AMA ACITMAYAN TATLI DİLLİ HOŞSOHBETLERİYLE RADYONUZ 87.5 DELTA FM'DE...
 

 

GÜLMEKTEN ÖLMEK İSTEMİYORSANIZ VE İLLE DE GÜLEREK YAŞAMAK İSTİYORSANIZ BU PROGRAMI DİNLEYİN:

"NUR09'LA YARI ŞAKA YARI CİDDİ"

 

CUMARTESİ  GÜNÜ
SAATİNİZİN MARKASI NE OLURSA OLSUN
17:00 - 19:00 SAATLERİNDE
 
87.5 DELTA FM' DE
GÖRÜŞMEK ÜZERE...


PROGRAMIN PROSPEKTÜSÜ

Kullanım (dinlenim) şekli:
Cumartesi günleri 18:00 - 20:00 saatleri arasında dinlenir. Dinlerken radyonuzu çocukların ulaşabilecekleri yerlerde değil, ulaşamayacakları yükseklerde saklayınız.Çünkü bu programda çocuk hariç her an herşey olabilir.

Yan Etkileri:
Tavsiye edildiği şekilde dinlenildiği takdirde bağışıklık hariç yan etkisi yoktur ama düz etkisi çoktur.

Saklama Koşulları:
Oda sıcaklığı ne derece olursa olsun Radyonuzun Frekansı 87.5’te olmak şartıyla radyonuzu ister çeyiz sandığında, ister elbise dolabında ve hatta isterseniz buzdolabında bile saklayabilirsiniz.

Programın Endikasyonları:
Baş ağrısı, diş ağrısı, sinüzit, migren, soğuk algınlığı kısaca her türlü ağrıyı gidermek için bu program dinlenir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde Delta Fm’e başvurmak yerine sağlığınız açısından zile basmayı tercih ediniz. Bu program reçete ile satılmaz. Sadece 87.5 nci hissinizle hisseder ve kulağınızla dinlersiniz.

Bu program Nur09 yapımıdır.